Alexander Sörloth’tan Türkiye açıklaması: Buna karşılık verince ortalık karışıyor

Fenerbahçe ve Beşiktaş’ı transferde karşı karşıya getiren Alexander Sörloth, meslek planlaması hakkında gelen sorulara cevap verdi. Dönemi La Liga grubu Real Sociedad’da kiralık olarak tamamlayan Sörloth, Norveç’te yayın yapan TV2‘ye açıklamalarda bulundu.

Üstün Lig’de Trabzonspor formasi giydiği devirle ilgili Sörloth, “Her transfer periyodunda büyük bir karışıklık varmış üzere gözüküyor. İnanılmaz bir futbol ülkesi. Orda geçirdiğim devirle ilgili çok hoş anılarım var. Maç günleri katiyen büyüleyiciydi. Bu, hala özlediğim bir şey. Çaba ve tezahüratlar… Güçlü bir deneyimdi” açıklamasında bulundu.

“CEVAP VERİNCE ORTALIK KARIŞIYOR”

Transfer durumuna ait de konuşan Norveçli golcü, “Süper Lig’e geri dönmek ister misin?” sorusuna, “Ben buna yanıt verince ortalık karışıyor. Bu mevzuyu şimdi düşünmedim” karşılığını verdi

Sörloth ayrıyeten, “Benim için en kıymetli şey, istendiğimi hissettiğim ve grupta değerli bir rol alacağıma dair uygun sinyaller aldığım bir yerde oynamak. Real Sociedad, Leipzig ya da bir diğer yer. Lakin birkaç yıldan fazla oynayabileceğim bir ekipte olmak hoş olur. Tekrar kiralanmak değil, kalıcı olarak ayrılmayı istiyorum” diye konuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.