ATV Esra Erol ve Müge Anlı’yı sildi! Ezeli rakipleri geliyor

Esra Erol ve Müge Anlı ortasında başlayan format krizi ATV’ye sıçradı. Tezlere nazaran Müge Anlı’nın ATV’ye “Ya ben ya o” ikazından sonra ATV’den karar çıktı. Kanalda başlayan tatsızlık sonrasında ATV Müge Anlı’dan yana kararını alarak Esra Erol’un programına son verdi. Haziran ayında döneme girecek olan Esra Erol’da programı argümanlara nazaran yeni dönemde olmayacak. Pekala Esra Erol’un yerine kim gelecek? İşte herkesin merak ettiğini o sorunun yanıtı.

ANLI-EROL KRİZİNDE KAZANAN MÜGE ANLI OLDU

Evlilik programından sonra format değişimi yapan Esra Erol ATV’de yeni olaylara ait yeni bir program sunmaya başladı. Yıllardır ATV bünyesinde yayın hayatına devam eden Erol’a Müge Anlı’dan birinci atak geldi. Sabahları ekranlarda yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Esra Erol’un programına laf eden Anlı’ya Esra Erol’dan karşılık geçikmedi. Anlı, “Ben Müge Anlıyım. Benim programın eşlerin arbede etme platformu değil” diyerek hengamenin ateşini fitillemişti. Bu açıklamanın akabinde ise Erol’dan mimik atılımı geldi.

ESRA EROL YENİ DÖNEMDE YOK

İkili ortasında tartışma büyüyünce Müge Anlı’dan ATV’ye son ikaz olarak “Ya ben ya o” resti çekildi. ATV ise Esra Erol’un yayını için düğmeye bastı ve yeni dönemde olmayacağı sinyalini verdi. Pekala Esra Erol’un yerine kim gelecek? İzleyiciler bu sorunun yanıtını merak ederken, FOX TV’de yayınlanan Fulya ile Umudun Olsun programında son dakika gelişmesi yaşandı. Ünlü gazeteci FOX’tan ayrılma kararı aldı. Gözler ise Fulya Öztürk’ün Esra Erol’un yerine mi geçecek sorusuna yöneldi. Öztürk’ten şimdi bu bahiste açıklama yapılmazken, savlara nazaran Fulya Öztürk’ün ATV’de yeni programa başlayacağı tarafında.

ESRA EROL MU? FULYA ÖZTÜRK MÜ?

Tüm bunlar yaşanırken Müge Anlı’dan bir atılım daha geldi. . Anlı’nın tüm atılımları yanıt buldu, ve ATV Esra Erol için düğmeye bastı. Pekala siz bu mevzuda ne düşünüyorsunuz? Fulya Öztürk mü Esra Erol mu? Yorumlarda buluşalım.