Burçların şans ve para durumu:29 Ocak – 4 Şubat haftası! Filiz…

Paylaş

KOÇ: Bu hafta, yapmak istediğiniz çok şey var. Yaşantınızda önce kendi duygularınızı ön plana çıkarmak, enerjinizi yaşama geçirmek istiyorsanız, yapacaklarınızı sistemli bir şekilde planlamalı ve acele etmemelisiniz.

Paylaş

BOĞA: Çevreyle ilişkilerinizin güçlü olduğu bir gün. Yaratıcı yönlerinizin desteklenmesi sizin için motivasyon kaynağı olabilir. Ama başkalarının uçarı fikirlerinden yola çıkmamalı ve kendi deneyimlerinize güvenmelisiniz.

Paylaş

İKİZLER: Çevrenizle olumlu ilişkiler içinde olmanız, birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Bu hafta içinde duygusal alışveriş içinde olduğunuz kişilerin desteklerini üzerinizde hissedeceksiniz. Seçenekleriniz artıyor.

Paylaş

YENGEÇ: Arkadaşlık bağlarınızı güçlü tutmayı sevmenize rağmen, son yıllarda fazla içinize kapandınız. Önemli aşamalardan geçtiğinizi başkalarının anlamayacağını zannederek, kendinizi üzüyorsunuz. Önünüze bazı fırsatlar çıkacak.

Paylaş

ASLAN: Siz, güçlü biri olarak tanınırsınız. Bu hafta, sosyal çevrenizde sizi etkileyecek kişilerle birlikte olacak ve ortak çalışmalar içine gireceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin psikolojik yapılarına dikkat etmelisiniz.

Paylaş

BAŞAK: Bu hafta kendinizi karşı tarafa daha iyi yansıtıyorsunuz. Çevrenizle uyumlu bir beraberlik için uygun bir zaman. Fikirlerinizi, mantık çerçevesi içinde değerlendirmek size belli bir kalite kazandırıyor. Bu hafta şansınıza güvenin.

Paylaş

TERAZİ: İçtenliğe önem vermenize rağmen, bazen size hiç uymayan bir kişilik sergiliyor ve bulunduğunuz ortamlarda gizemli olmayı yeğliyorsunuz. Yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı riskleri göze alarak ortaya çıkaracaksınız.

Paylaş

AKREP: Bu hafta katıldığınız davetlerde felsefi konuşmaları ilginizi çekecek kişilerle tanışacaksınız. Üstün özelliklere olan kişilerden hoşlandığınız için mutlu olacaksınız. Şansınıza her konuda güvenmelisiniz.

Paylaş

YAY: Evinizde huzuru sağlamak adına, bazı konularda girişimciliğinizi ön plana çıkarmalısınız. Ailenizin mutluluğu için çok şey başarmak isteyebilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişilerle yeteneklerinizi birleştireceksiniz.

Paylaş

OĞLAK: Kendinizi iyi hissetmeniz için, çevrenizin desteğine ihtiyaç duyacaksınız. Bu hafta iletişim konusunda duyarlı davranıyorsunuz. Duygusal bir konuşma yapmanız sizin özlem duyduğunuz konuları da beraberinde getirecek.

Paylaş

KOVA: Bu hafta Güneş, iş ve çalışma hayatı ile ilgili konuları gündeme getiriyor. Kazançlar konusunda yaşadığınız sıkıntılarınızı çevrenizin desteği ile aşabilirsiniz. Şartlar ne olursa olsun, taviz vermekten hoşlanmıyorsunuz.

Paylaş

BALIK: Atılımlarınız için uygun bir hafta. Güçlü bir şekilde ele alacağınız konuların küçük detayları canınızı sıkmasın. Olayların ayrıntıları üzerinde dururken, yapacağınız çalışmalar için belli bir strateji uygulamalısınız.

Astroloji Şans Postası