‘Camdaki Kız’ ilk bölümü ile ekranları salladı

'Camdaki Kız' ilk bölümü ile ekranları salladı

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği iddialı projesi Camdaki Kız’ın ilk bölümü 8 Nisan Perşembe akşamı ekran macerasına başladı. Yönetmen koltuğunda Nadim Güç’ün oturduğu senaryosunu ise Seda Altaylı Turgutlu’nun yazdığı Kanal D’nin yeni dizisi Camdaki Kız ilk bölümüyle büyük ilgi gördü. Gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız, Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarladı.

'Camdaki Kız' ilk bölümü ile ekranları salladı

Sosyal medyada büyük ilgi gören dizinin ilk bölümüne adeta yorum yağdı. Nalan karakterini canlandıran Burcu Biricik’i tekrar ekranlarda görmenin mutluluğunu yaşayan hayranları birçok paylaşım yaparak güzel oyuncuya övgüler yağdırdı.

'Camdaki Kız' ilk bölümü ile ekranları salladı

Diziyi takip eden kullanıcılar, “Camdaki Kız güzelmiş hoş geldin yeni dizi”, ‘Camdaki Kız Gümbür Gümbür a dostlar’ yorumlarını yaptı. Dizi başladıktan kısa süre sonra sosyal medyada trend topic oldu.

'Camdaki Kız' ilk bölümü ile ekranları salladı

Kızı Nalan’ı banyodan sonra giydiren Feride’nin katı tavırları merak uyandırırken, Nalan’ın geçmişte yaşadığı ve sır gibi sakladığı travması ilk sahnede bazı ipuçlarını verdi. Geçmişi hatırlayan Nalan’ın ilk regl olduğu döneme gittiği anda annesinin, “Bunu da giyeceksin. Her genç kıza bu yaşlarda başlar. Namusunla evlenene kadar bu giyilecek.” diyerek telkinde bulunması ekranlara geldi.

'Camdaki Kız' ilk bölümü ile ekranları salladı

Kızına sıkı bir korse giydiren anne Feride’nin, “Kendini erkeklerden korumalısın. Nikah memurunun karşısına çıkana kadar kimsenin sana dokunmasına izin vermeyeceksin. Eğer öyle bir şey yaparsan, seni evlatlıktan reddederim. Benden gizli bir şey yaparsan nasıl olsa duyarım, sana dünyayı zindan ederim.” sözleri ilk bölümde yer alan çarpıcı gelişmelerden oldu.

'Camdaki Kız' ilk bölümü ile ekranları salladı

Nalan’ın çalıştığı şirketin genç veliahdı Sedat, kendisinden yaşça büyük ve evli bir kadın olan, sosyetik güzel Cana ile uzun yıllardır yasak bir ilişki yaşamaktadır. Şirketin sahibi ve Sedat’ın babası olan Rafet Koroğlu, yıllarca didinip kurduğu Koroğlu imparatorluğunun itibarının, şımarık oğlu Sedat tarafından lekelenmesine izin vermeyecektir. Rafet, Sedat’ı Cana’dan ayırmak için, onu zorla başka biriyle evlendirmeye karar verir. Dizide uzun zamandır ekranlarda görmediğimiz Hande Ataizi ‘Cana’ karakterini canlandırıyor. Camdaki Kız bu haftadan itibaren perşembe günleri Kanal D ekranlarında olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir