Cansu Dere’nin hayat verdiği Asyanın gizemli hayatı

Cansu Dere’nin hayat verdiği Asyanın gizemli hayatı
Cansu Dere’nin hayat verdiği Asyanın gizemli hayatı

Paylaş

Sadakatsiz dizisinde Cansu Dere’nin hayat verdiği karakter Asya’nın gizemli halleri dikkatinizden kaçmıyordur diye düşünüyorum. Herkes izliyor diziyi biliyorum ama ben ilk 5 bolümle ilgili çok kısa bir özet geçeyim.

Paylaş

Kocasının atkısında bir tel sarı saç bulan Asya saç telini kriminal incelemeye aldı. Kocanın adı Volkan, Caner Cindoruk canlandırıyor. Asya ve Volkan’ın bir oğlu var. İhanet çemberinin içinde Volkan ve Derin var. 

Paylaş

Çemberin çevresinde hem komşuları hem de arkadaşları Bahar-Mert çifti ile, esas çiftimizin diğer arkadaşı doktor Derya bulunuyor. Bu arkadaşları Volkan’a yardım ve yataklık yapmaktan Asya’nın hedefinde olan isimler. 

Mert'in derdi kiminle?

Paylaş

Mert’in derdi kiminle?

Bahar’la evli olan Mert Asya’ya mı aşık Volkan’a mı gıcık anlayamadım fakat Asya’yı kocasının mali durumuyla ilgili bilgiler vereceğini söyleyerek intikam için yardım ediyor, güya! Şimdilik bu kadar anlatacaklarım. 

Paylaş

Sadakatsiz 5. Bölümde Asya’nın çocukluğuyla ilgili kesitlere yer verildi. Bir sahnede anne ve babası kavga eden Asya gözyaşları içinde onları dinliyordu. Buradan yola çıkarak Asya’nın mutlu bir çocukluk geçirmediğini anlamak mümkün. Dahası da var!

Paylaş

Biz psikolojik ve dram dizilerine aşinayız, izlemeyen yok sanırım. Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda dizilerindeki karakterlerde izlediğimiz üzere çocukluk travmaları onların geleceğini de etkisi altına almış. Asya’nın da böyle bir travma yaşadığı aşikar. Asya’nın çocukluğuyla ilgili hatırladığı bir diğer sahneye geçelim hemen lafı fazla uzatmadan.

Paylaş

Bir arabanın içinde Asya babasını sarışın bir kadınla öpüşürken yakalamış çocukluğunda. Hatırlarsanız kayınvalidesi öldüğü gün de Volkan ve Derin’i arabada öpüşürken görmüştü ya da hayal etti emin değilim. Durumlar biraz karışık ama düğümü çözmeye yaklaşıyoruz sanki.

Paylaş

Asya’nın sarı saç bir saç telini bu kadar büyütüp bir saç telinin içini kemirmesinin nedeni, babasının annesini sarışın bir kadınla aldatmış olması olabilir mi? Ne dersiniz?

Paylaş

İster istemez şu soruyu sordum eğer o saç teli sarı değil de farklı bir renk olsaydı Asya yine aynı tepkiyi verecek miydi?

Geldiğim son nokta; ya benim izlediğim diziler yüzünden psikolojim bozuldu ya da Asya çok da sağlıklı bir kadın değil. 

Paylaş

Ana konudan biraz soyutlayın kendinizi, detaylara dikkat edin bakayım siz de benim düşündüğüm şeyi mi düşüneceksiniz!

Paylaş

Sadakatsiz’in 5. bölümündeki bu detaylar sizin de dikkatinizi çekti mi merak ediyorum.

Psikiyatr da tamam

Paylaş

Psikiyatr da tamam

Kenan Ece, psikiyatr rolüyle kadroya dahil oldu.

Başarılı bir psikiyatr olan Turgay Güngör karakterine hayat verecek olan Kenan Ece, Asya’nın (Cansu Dere) en zor anında karşısına çıkacak. Ve Turgay, Asya’yı hayatında özel bir yere konumlandıracakmış. Asya’nın tedaviye ihtiyacı olduğu düşünceleri çık aklımdan.

Paylaş

Yapımcılığını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un yer aldığı, senaryosunu Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk’un uyarladığı Sadakatsiz’de Cansu Dere ve Caner Cindoruk’a Melis Sezen eşlik ediyor. 

Paylaş

Kadroda usta oyuncu Burak Sergen, Özge Özder, Eren Vurdem, Yeliz Kuvancı, Hikmet Körmükçü, Olcay Yusufoğlu, Nazlı Bulum, Gözde Seda Altuner, Emir Taro Tekin, Alp Akar, Mahmut Gökgöz, Onur Berk Arslanoğlu, Oktay Oy, Gamze Büyükbaşoğlu, Mutlunur Lafçı, Merve Akın, Dora Dalgıç, Bekir Hakan Uyanık ve Selin Aydınlıoğlu da yer alıyor.

Volkan Caner Cindoruk Sadakatsiz dizi Kenan Ece

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*