Emre Belözoğlu’ndan Arda Güler’e övgü: Hiçbirimiz onun üzere değildik

Teknik Yönetici Emre Belözoğlu, Esenler Belediyesi’nin düzenlediği Esenler Gençlik Günleri’nde mesleği ve Fenerbahçe’ye dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

2020-2021 döneminin son 10 haftasında Fenerbahçe’nin yollarını ayırdığı Erol Bulut’tan misyonu devralan ve 1 mağlubiyet ile dönemi tamamlayan Emre Belözoğlu, geride bıraktığımız dönemi ise Başakşehir’de 4. sırada bitirdi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi biletini aldı.

Fenerbahçe’ye bir gün geri dönmek istediğini belirten Belözoğlu, “Bazıları yarım kalmış kıssa diyor lakin benim için Fenerbahçe hiçbir vakit kıssa olmadı, hayatın ta kendisi oldu. Teknik yöneticilikte daha çok geliştikten, daha donanımlı hale geldikten sonra inşallah tekrar Fenerbahçe’de çalışmak isterim” dedi.

“ARDA’DA GÖRDÜĞÜM YETENEK HİÇBİRİMİZDE YOKTU”

Fenerbahçe’nin genç yeteneği Arda Güler hakkındaki görüşlerini de lisana getiren genç çalıştırıcı, “Ben Fenerbahçe’de sportif yöneticiyken Arda Güler ile kontrat imzaladık. Tahminen çok savlı olacak lakin ben de çok yetenekliydim, Tugay Kerimoğlu da çok yetenekliydi lakin Arda Güler’de gördüğüm yetenek hiçbirimizde yoktu. Çok daha özel bir yetenek” sözlerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.