Geri Getirme Büyüsü Yaptırmak

 

Bir geri getirme büyüsü yaptığınızda, kullananın geçici olarak vücudunuzu ele geçirmesine ve kendi varoluş düzlemine dönmeden önce son bir görevi tamamlamasına izin veriyorsunuz. Tipik bir vaka birkaç saniyeden 10 dakikaya kadar sürebilir, ancak süre belirli bir büyü türüne ve onu kullanan kişiye göre değişebilir. Geri getirme büyüsü yapmak kolay değildir ve büyüyü kullanmadan önce dikkate alınması gereken pek çok şey vardır. Örneğin, bir Geri getirme büyüsü yaptığınızda, evrene bir şeyi kaldırmak veya başka bir şey yapmak için onlara ihtiyacınız olduğunu söylüyorsunuz. Bu basit bir rica gibi görünse deruhlarınız varsa veya kötü rüyalar görüyorsanız, büyüyü yapmadan önce ne yapmanız veya söylemeniz gerektiğini düşünmek isteyebilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü ile Zaman Yolculuğu

Örneğin, zamanda geriye yolculuk yapmanızı isteyen bir büyü yapıyorsanız, ne tür bir seyahat gerçekleştirmek istediğinizi ve söz konusu dönemin özelliklerini göz önünde bulundurmalısınız. Böyle bir büyüyü başarılı bir şekilde yapabilmek için önce odaklanmış ve merkezlenmiş olmalısınız ve ayrıca mevcut durumunuza gerçekten geri dönemeyeceğinize kendinizi ikna etmelisiniz. Konuyla ilgili bu iki önemli düşünceye ve duyguya sahip olduğunuzda, bir gideni geri getirme büyüsü yapmanın başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için gereken enerjiyi analize etmeniz daha kolay olacaktır. İstediğiniz şeyin mümkün olup olmadığını öğrenmenin iyi bir yolu, bir kehanet taşı gibi bir kehanet aracı kullanmaktır.

Geri getirme büyüsü uygularken, çok çeşitli seçeneklere bakmanız gerekecektir. Her zaman basitçe, kafanızın içinde “geri getireceğim” kelimelerini tekrarlamayı seçebiliyorsanız, aynı zamanda zihninizdeki kelimeleri gerçekten söyleyen büyüler de yapabilirsiniz, “Sevdiğimi geri getireceğim.” Bununla birlikte, sadece ellerin yerleştirilmesini gerektiren bir büyü de yapabilirsiniz. Son seçenek en basit olanıdır, ancak potansiyel olarak Vücut Dışı Deneyim (OOBE) ile sonuçlanabilecek bir geri getirme büyüsü yapıyorsanız, işleri karıştırmak istemezsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir