Hadise’nin dans ve dekoltesine koca yasağı! Bakın nasıl sahneye çıkıyor?

Kameralardan uzak aile ortasında Mehmet Dinçerler ile dünya meskenine müzikçi Hadise, eşinin muhafazakar ailesinden ötürü giysi üslubuna ayar verdiği tez edildi. Konserlerinde giysisindeki değişimi fark eden sevenleri ise Hadise’nin yeni biçimine tam puan verdiler. En son uzun kırmızı bir tulumla dikkat çeken Hadise, yeni paylaşımı ile ağızları açıkta bıraktı. İşte Hadise’den herkesi şaşırtan o kıyafet.

EŞİNİN KELAMINDAN ÇIKMIYOR

Mutluluğu Mehmet Dinçerler’de bulunan Hadise Çırağan Sarayı’nda aile ortasında bir düğün yapmıştı. Düğününe dair şimdi bir paylaşım yapmayan Hadise, nikah sonrası işinin başına koyuldu. Konser takvimi dolu olan sanatçı sahnede aldığı kıyafetlerine de ayar verdi.

HADİSE ARGÜMANLI DANSLARI VE KÜÇÜK KIYAFETLERİNİ RAFA KALDIRDI

İddialara nazaran eşi ve ailesinin tutucu halinden ötürü küçük kıyafetlerini rafa kaldıran Hadise, usulünü baştan aşağı değişti. Şimdiki üslubuyla da beğeni alan Hadise son paylaşımı ile herkesi şoke etti. Sahnedeki dansları ve kıyafetlerinde bir değişime giden Hadise, büsbütün diğer birine dönüştü. Her hali ile dikkatleri üzerine çeken hoş sanatçı en son yaptığı paylaşımla biçimini sevenlerine alıştırmaya başladı.

İşte Hadise’nin dikkat çeken o paylaşımı