Her gün tüketen ayda 10 kilo veriyor

Paylaş

Zencefilli yoğurt kürü, vücudunuzda harikalar yaratabilir.

Kilo kontrolü üzerinde önemli etkilere sahip olan yoğurtlu zencefil kürü, bir öğün yerine ya da düşük kalorili bir beslenmeyle bir ay içinde 10 kilo vermenizi sağlıyor.

Zencefilin içeriğindeki bazı bileşenler yağ yakmanızı kolaylaştırırken, yoğurt vücudunuzun arınmasını ve sindirim sisteminizin doğru çalışmasını sağlıyor.

Bu kür, metabolizmayı hızlandırarak hızlı kilo vermenin önündeki engelleri kaldırıyor.

İşte herkesi zayıflatan zencefilli yoğurt kürü ve ipuçları

ZENCEFİLLİ ZAYIFLAMA KÜRÜ

Paylaş

ZENCEFİLLİ ZAYIFLAMA KÜRÜ

Zencefil, metabolizmayı harekete geçirmeye yardımcı olan ve onu güçlü bir yağ yakıcı yapan termojenik bir etkiye sahiptir. Taze zencefil daha faydalıdır ancak zayıflamak için toz zencefil de etkilidir.

Zencefil , mikroplar, hastalıklar, iltihaplanma ve kansere neden olan moleküllerle savaşabileceğinden, her gün biraz almak genel sağlığınızı destekleyebilir.

Yoğurt: Protein açısından zengin bir kaynak olduğu için yoğurdun metabolizmanızı iyileştirdiği bulunmuştur . Bu nedenle gün boyunca daha fazla kalori yakmanıza yardımcı olur. Yoğurttaki protein, sizi doldurarak ve uzun süre tok kalmanızı sağlayarak kilo vermeyi de destekler.

Zerdeçal, düzenli olarak zerdeçal tüketimi midede bulunan safra üretimini artırmaya yardımcı olur. Yağ ve metabolizmasını emülsifiye etmeye yardımcı olan bir sindirim suyudur. Bu işlem, bu baharatı kilo vermenin harika bir yolu yapar

Tarçın, zayıflamak için harikadır. Araştırmalar, onun yüksek yağlı yiyeceklerdeki bazı kötü etkilerini azalttığı gösterilmiştir. Kan şekeri seviyeleri üzerindeki etkisi, vücudunuzun nihayetinde kilo vermesine de yardımcı olabilir.

ZENCEFİLLİ ZAYIFLAMA KÜRÜ NASIL YAPILIR?

Paylaş

ZENCEFİLLİ ZAYIFLAMA KÜRÜ NASIL YAPILIR?

Bu kürü haftada 2-3 kez uygulayabilirsiniz.

Uygulama yaptığınız günler en az 15 dakika egzersiz yapmaya özen gösterin.

Kürü uygularken, belirtildiği şekilde su içmeye özen gösterin.

Hafif ve sağlıklı bir beslenmeyle birlikte bu kürü uygulayarak hızla yağlardan kurtulabilir ve ayda 10 kiloya kadar verebilirsiniz.

Zencefil YoğurtZerdeçal Tarçın

Birer yemek kaşığı zencefil, zerdeçal, tarçın alınarak küçük bir kavanoz içerisinde karıştırın. Ağzı kapalı şekilde saklayın.

Her gece yatmadan 3 saat önce 250 gram az yağlı ev yoğurdu ile 1 kaşık karışık baharatı ekleyerek tüketin.

Bu kürü uygularken kürden sonra, uyuyana kadar yaklaşık 4-5 bardak su içmeye özen gösterin.

TAZE ZENCEFİL TERCİH EDEBİLİRSİNİZ,

Aynı formül için taze zencefil tercih edebilirsiniz, bu durumda 3 baharatı karıştırın yoğurdunuza ekleyin. ve üzerinde bir miktar taze zencefili rendeleyin.

Paylaş

Göbek eritme karışımını uygulayacağınız gün, bir saat boyunca tempolu yürüyüş yapın ve karın eriten egzersizleri 15 dakika yapın ki vücudunuzu yağ yakmak için uyarın.

Sabah uyandığınızda karnınızda incelme olduğunu, göbeğinizin erimeye başladığını göreceksiniz.

Zencefilli yoğurdun tadı ilk başta hoşunuza gitmeyebilir ama sabah uyandığınızda daha sıkı bir karın görmek daha çok hoşunuza gidecektir.

ZENCEFİLLİ GÖBEK ERİTME FORMÜLÜ İLE İLGİLİ BİLİNMESİ GEREKENLER

Paylaş

ZENCEFİLLİ GÖBEK ERİTME FORMÜLÜ İLE İLGİLİ BİLİNMESİ GEREKENLER

Göbek eritmek formülünü haftada 3 günden fazla uygulamayın. Bu vücüdunuzun alışıp yağ yağmayı durdurmasının önüne geçer.

Bu kürdeki baharatları yüksek etkilidir. Uygulama yaparken ölçülere dikkat edin, aşırıya kaçmayın.

Belirli bir hastalığınız varsa ya da hamilelik ihtimali durumlarda bu ve benzeri kürleri uygulamayıp, doktorunuza danışmak en iyisidir.

Paylaş

Kilo fazlalığınız biraz çoksa ya da büyük bir göbeğiniz, basenleriniz varsa kürü tekrarlayın, basen veya göbeğiniz eriyene kadar her hafta yapabilirsiniz.

Sağlıklı ve hafif bir beslenme planı olmadan kilo verme sürenizi uzatır, sağlığınızı tehdit edersiniz. Bu nedenle bu kürü uygularken mutlaka sağlıklı bir beslenme sistemi takip edin.

AYDA 10 KİLO VERMEK İÇİN İPUÇLARI

Paylaş

AYDA 10 KİLO VERMEK İÇİN İPUÇLARI

Zencefilli yoğurt kürü ile ayda 10 kilo verebilirsiniz ancak bu şuan ki kilonuza, yaşınıza ve hatta metabolizmanızın çalışma şekline göre değişir. Ayda 10 kilo vermek istiyorsanız, bu kürü uygularken aşağıdaki ipuçlarına dikkat etmelisiniz.

Düşük kalorili bir beslenme planı uygulayınSalata ve yeşillikleri artırın Kahvaltıda basit karbonhidrat( şeker, ekmek vb) tüketmeyin.Bol proteinli (yumurta, süt, peynir) bir kahvaltı yapın, yeşillik tüketmeyi ihmal etmeyin Akşam öğünlerini atlamayı deneyin. Her gün yeşil çay tüketin Daha fazla hareket edin Esmer ekmeğe geçin Yulaf tüketin Yağları azaltın Sadece sağlıklı pişirme yöntemleri seçin Asitli içecekler ve hazır meyve sularından uzak durun Hamur işlerini terk edin Tatlıları sadece sağlıklılarla sınırlandırın

kilo verme zencefil yoğurt kürü zayıflama