Jennifer Aniston’dan Brad Pitt’e gönderme: “Boşandım ve terapiye gittim”

Ellen DeGeneres’in son programına katılan Jennifer Aniston, Friends’in bitimini nasıl karşıladığı sorulunca esprili bir karşılık verdi: “Boşandım ve terapiye gittim.”

19 yıldır televizyonda olan ve kendi ismiyle sunduğu gösteri programına son veren Ellen DeGeneres’in son konuklarından biri de Jennifer Aniston’dı. Aniston, Ellen DeGeneres’in finalinde görünmesi çok da şaşırtan değil. Programın birinci kısmı,nde 2003’te gösterinin birinci konuğu olmuştu. Ayrıyeten ünlü oyuncu o vakitten beri 19 dönem boyunca programda 20 defa yer aldı.

Gösterinin son kısmında ise DeGeneres’in kendisine Friends finalini nasıl ele aldığı sorulunca esprili bir cevap verdi ve gülerek “Eh, boşandım ve terapiye gittim. Sonra ‘The Break-Up’ (Ayrılık) isimli bir sinema yaptım” dedi.

Aniston, 2005’te Pitt ile ayrılığına gönderme yaptı. Basına yansıyan ayrılık haberlerinde ünlü çiftin, Pitt’in Angelina Jolie’ye aşık olması üzerine evliliklerini bitirdikleri belirtilmişti.

Lakin sanıldığı üzere Pitt ve Aniston kanlı bıçaklı değil ve hatta arkadaşlar. Howard Stern Show’un 2021’deki bir kısmında Aniston, “Brad ve ben arkadaşız ve ortamızda rastgele bir tuhaflık yok” demişti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.