Bonservisi Belirlendi! Mauro Icardi’den Transfer Kararı!

İtalyan basını Real Madrid’in Ocak ayında Mauro Icardi’yi transfer edebileceğini öne sürdü. Arjantinli yıldız transfer için kararını verirken sarı-kırmızılılar, Real Madrid’in ısrar etmesi durumunda bonservis bedelini belirledi.

Milliyet’ten Osman Şenher’e göre, Galatasaray’da Mauro Icardi hakkında çıkan transfer iddialarına da son noktayı koydu. Osman Şenher’in yazısı şu şekilde:

ICARDI’DEN TRANSFER KARARI: GALATASARAY’DA MUTLU, SEVEREK O FORMAYI GİYİYOR

Son sözüm de yine Icardi için… Icardi’nin kaderine Galatasaray yazılmış. Gazetelerde okuyorum; Real Madrid devre arasında Icardi’ye teklif götürecekmiş. Kesinlikle böyle bir şey yok. Icardi gitseydi, Arap ülkelerine giderdi. Galatasaray’da çok mutlu, severek o formayı giyiyor. Ailesi Türkiye’yi çok seviyor. 30 milyon taraftar da Arjantinli futbolcuyu kalbinin bir köşesine koymuş. Bu kadar sevilen, saygı gören bir futbolcu başka bir takıma gidebilir mi, benim aklım almıyor. Bu tür haberlere de Galatasaray taraftarı kulaklarını tıkamalı.

BONSERVİS KARARI! ISRAR EDİLİRSE 30 MİLYON EURO

İtalyan basını, Real Madrid’in 2.5 ay sahalardan uzak kalması beklenen Vinicius Junior’un boşluğunu Galatasaray’a 15 milyon euro ödeyerek Mauro Icardi ile doldurmayı düşündüğünü iddia etti. Ancak Galatasaraylı idareciler hem satmaya kesinlikle sıcak bakmadı hem de rakamı çok düşük buldu.

Sarı-kırmızılıların, yaz döneminde bonservisi için PSG’ye 10 milyon euro verilen Arjantinli golcüyü satılmasını doğru bulmadığı öğrenildi. Cim-Bomlu idarecilerin, yıldız forvetin gitmek için ısrarcı olması halinde ise 30 milyon euronun altındaki bir rakama satılmasını istemediği belirtildi. Teknik Direktör Okan Buruk’un da, 30 yaşındaki forvetin yerinin doldurulmasının çok zor olduğunu düşünüldüğü ve kesinlikle satışına izin vermediği bildirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx