Karadeniz’den Icardi göndermesi: Konu ‘money’

Geçtiğimiz hafta oynanan Fenerbahçe-Galatasaray derbisinin önüne Mauro Icardi’nin göz altının morardığı fotoğraf damga vurmuştu. Bir müdahale sonrası mı oldu ya da kale direğine çarparak mı tartışmaları devam ederken, Mauro Icardi’nin Süper Kupa Finali’ne maskeyle çıkacağı öğrenildi. Mauro Icardi, Instagram’daki profil fotoğrafını yaralı aslanla değiştirince sosyal medyanın gündeminde yine Arjantinli yıldız vardı.

SAKATLIK AÇIKLAMASINA SERT TEPKİ

SkySpor programında yorumculuk yapan eski futbolcu Batuhan Karadeniz, Icardi’nin Fenerbahçe Galatasaray derbisinde aldığı darbe sonucu gözünün morarıp elmacık kemiğinin kırılmasından sonra 20 günlük bir ara aldığı açıklamalarına sert tepki gösterdi. Derbiden sonra Riyad’da oynanması beklenen Süper Kupa finalinde ilk 11’de yer alan Icardi’nin maç iptal olduktan 7 gün sonra Galatasaray’dan gelen resmi açıklamayla yayınlanan sağlık raporunda bir süre oynamamasına karar verildi.

Karadeniz ise kupa maçında yer alan Icardi’nin maç iptalinden sonra da gittiği tatilde yunus balıklarıyla yüzerken paylaştığı görüntülerden bahsedip, “Bu Icardi fotoğraf paylaştı Instagram’da. Balinalarla yüzerken bir şeyi yok da, sahaya maskeyle çıkınca mı sıkıntı olacak?” dedi. Eski futbolcu Batuhan Karadeniz yaptığı açıklamada Icardi’nin oynanamamasının asıl sebebinin para olduğunu iddia etti.

Karadeniz, ‘ Bir mevzular var ama tam net öğreneyim ondan sonra konuşacağız Galatasaray maçından sonra. Çünkü neden moneylerde sıkıntı var sanırım” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir