Müstehcen Şovuyla Ortalığı Yıkmıştı! Sahne Şovunu Kısa Tutan Madonna’ya Hayranları İsyan Etti

Geçtiğimiz aylarda ölümcül bir hastalıktan kurtulan dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, ertelediği turne programına bu hafta sonu başladı. Kariyerinin en müstehcen şovunu gerçekleştirdiği bu turnenin ikinci bölümünde hayranları Madonna’yı sahne süresinin azlığı yüzünden eleştirdi. Detaylar içerikte!

Madonna, 1980’li yıllardan beri müzik dünyasında “Pop’un Kraliçesi” unvanıyla tanınan bir isim. Kendisi her yeni şarkısı ve sahne performansıyla 40 yılı aşkındır müzik piyasasını sallıyor.

Magazin haberlerinden hatırlarsınız; şimdilerde 65 yaşında olan Madonna Louise Ciccone, haziran ayında geçirdiği ciddi bakteriyel enfeksiyon yüzünden bir süre yoğun bakımda tedavi altına alınmıştı.

Hastalığı sebebiyle de temmuz ayında gerçekleşmesi planlanan dünya turnesine çıkış tarihini ertelemişti. Ünlü şarkıcı nihayet 14 Ekim’de “Celebratin” (Kutlama) adını verdiği turnesine başladı.

Neredeyse ölümün eşiğinden dönen şarkıcının turnesinin ilk ayağı İngiltere’nin başkenti Londra’da yapıldı.

Ancak şarkıcının ikinci turne gününde hayranları büyük bir hayal kırıklığına uğradı. Londra’daki O2 Arena’daki konserine geç başlayan Madonna, saat 23.00’te aniden konseri bitirdi.

Madonna’nın konsere geç başlayıp erken bitirmesi hayranları tarafından öfke ve tepkiyle karşılandı. Pop’un Kraliçesi’nin hayranları 1300 sterlin (yaklaşık 44 bin TL) ödedikleri konser için sosyal medyadan isyan etti.

Twitter’da Madonna’yı eleştiren hayranlar, bu kadar para ödedikten sonra konserin finalinden mahrum kaldığını dile getirerek sert sözlerle “Bilet paramızı geri verin!” çağrısı yaptı.

Tüm bilet isyanları bir yana Madonna bu turnede kariyerinin en müstehcen sahne şovunu da gerçekleştirdi desek yeridir.

Kadın dansçıların çıplak şekilde sahne aldığı gecede Madonna pek çok kez kostüm değiştirdi. Kraliçenin şovu hayranları tarafından çok beğenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx