Uzman fotoğrafçı kesinlikle gerçek olan 7 hayalet fotoğrafını yayınladı! Ürkütücü!

Fotoğraflar rahatsız edici olabileceğinden ötürü sayfamıza koymadık. Fakat dileyenler buraya tıklayarak haberin kaynağından bu fotoğraflara göz atabilirler.

Hayaletler gerçek mi? İnsanlar belki de yüzyıllardır bu sorunun yanıtını arıyorlar. Kimilerine göre hayalet diye bir şey yok. Kimilerine göre ise hayaletler gerçek. Peki bu düşüncelerden hangisi gerçek? Uzman bir hayalet fotoğrafçısı olan Agnes Effe, kesinlikle gerçek olan ve hiçbir hilenin bulunmadığı bir dizi hayalet fotoğrafı yayınladı. Aslında internete baktığınızda pek çok hayalet fotoğrafı görmeniz mümkün. Fakat bunların bir çoğu sahte. Fotoğraf üzerinde yapılan basit düzenlemeler ile ortaya çıkan sahte görseller. Lakin Agnes Effe tarafından yayınlananlar tamamen gerçek. Bu fotoğraflarda hayaletlerin yeri ve nerede görüldüğü belirlenmiş durumda. Zaten belirlenmemiş olsa da fotoğraflara baktığınızda nerede bir nesne göründüğünü hemen fark edebiliyorsunuz.

Fotoğraflar bazı kişilere rahatsızlık verebilir. Fakat hayatın gerçeği bu diyebiliriz. Hayaletler ya da bizim hayalet olarak nitelendirdiğimiz bu varlıklar aramızda. Yine de şunu hatırlatmamız gerekiyor. İnternette dolaşan fotoğrafların çok büyük bir bölümü sahte.

Agnes Effe bu fotoğrafları binlerce fotoğrafı araştırarak bulduğunu söylüyor. Yani binlerce fotoğraf arasından, hile yapılmayan ve gerçek olan topu topu 6 – 7 fotoğraf var diyebiliriz. Peki sizce hayaletler gerçek olabilir mi? Yoksa bu fotoğraflar da Agnes Effe’nin ses getirmek için ortaya attığı bir iddiadan mı ibaret? Yorum sizlerin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir